lip 2020

Najnowsze wydanie Kariera + Edukacja Magazynu SEMESTR

Pobierz BEZPŁATNIE i czytaj najnowsze wydanie "Kariera + Edukacja" SEMESTRu

A w nim: * Twoja Kariera - jak odnieść sukces? * Zawody Przyszłości * Kontynuacja studiów - wybór II stopnia studiów - w PL i w UE * Szansa na... doktorat - PL i UE! * Wakacje - w Białowieży! * Języki obce * Kursy i Szkolenia * Jak się uczyć do egzaminu? * Nowe kierunki studiów * Pokonaj stres!

Najnowsze wydanie: TUTAJ

cze 2020

Akademia Młodych Liderek Biznesu V4+!

Weź udział w Akademii Młodych Liderek Biznesu V4+!

Wzmocnij swoje umiejętności biznesowe i specjalizuj się w negocjacjach, analizie  biznesowej czy zarządzaniu projektami, dzięki warsztatom ze specjalistkami od wyrównywania szans na rynku pracy i kobietami, które odgrywają kluczową rolę w biznesie. Na zgłoszenia czekamy do 17 lipca 2020 r. Link do formularza znajdziesz TUTAJ

cze 2020

29. wydanie kwartalnika Strefy PMI tworzonej przez @StrefaPMI już jest dostępne online!

Zapraszamy do lektury oraz zachęcamy do czynnego uczestnictwa w tworzeniu kolejnych numerów Strefy

Wszystkich chętnych prosimy o zgłoszenie mailowe: mateusz.szymborski[at]pmi.org[dot]pl

To ciekawe doświadczenie, zwłaszcza, gdy efekt finalny można zobaczyć w złożonym opublikowanym numerze.

Link do kwartalnika TUTAJ

cze 2020

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W PROJEKCIE „AKTYWNY ABSOLWENT” współfinansowanym ze środków PFRON

Jeżeli jesteś studentem ostatniego roku lub absolwentem, który ukończył studia maksymalnie pięć lat temu, i szukasz pracy, ten projekt jest właśnie dla Ciebie!
Zapewniamy indywidualne podejście. W związku z obecną sytuacją, kursy i szkolenia odbywają w formie zdalnej.
Jeżeli zależy Ci na rozwijaniu własnych kompetencji i umiejętności oraz chcesz być konkurencyjny na rynku pracy, zgłoś się do nas już teraz!

Projekt skierowany jest do osób, które spełniają łącznie poniższe warunki:

1. posiadają orzeczenie o lekkim, umiarkowanym lub znacznym stopniu niepełnosprawności wzrokowej,
  2. są studentami ostatniego roku lub absolwentami uczelni wyższych, którzy ukończyli naukę maksymalnie 5 lat temu (studia licencjackie, magisterskie, podyplomowe, doktoranckie)

Celem projektu jest pomoc w znalezieniu zatrudnienia. Uczestnikom oferujemy:

1. szkolenia i kursy zawodowe,
  2. naukę języków obcych,
  3. płatne staże zawodowe,
  4. doradztwo i coaching.

Projekt skierowany jest do osób z całej Polski.

Skontaktuj się  telefonicznie: 22 831 22 71 wew. 255 lub mailowo: aktywnyabsolwent[at]pzn.org[dot]pl
Projekt skierowany jest do osób z orzeczoną niepełnosprawnością wzrokową w stopniu lekkim, umiarkowanym lub znacznym.

Formularz zgłoszeniowy TUTAJ

Maj 2020

Przewodnik "Kariera w Finansach i Bankowości".

Szukasz inspiracji dla swojej kariery. Sprawdź 11. wydanie przewodnika "Kariera w Finansach i Bankowości". W numerze znajdziesz następujące materiały:

1. Profesjonaliści w finansach - czym charakteryzuje się nowoczesny specjalista?
  2. Personal branding - jak dbać o swój zawodowy wizerunek?
  3. Opisy branż uzupełnione o wywiady z ekspertami
  4. Portrety - wywiady z profesjonalistami z branży finansowej
  5. Projekty - od pomysłu do realizacji. Kliknij i czytaj za darmo.

Pobierz przewodnik w formacie PDF za darmo TUTAJ

kwi 2020

Konkurs dla studentów i absolwentów: MAKE IT BRIGHT!

Marzysz o światowej karierze? Chcesz zdobyć międzynarodowe doświadczenie zawodowe? Nadszedł czas, by zabłysnąć! Do 15.05 możesz zapisać się do konkursu dla studentów i absolwentów: MAKE IT BRIGHT!

Rywalizuj z uczestnikami z całego świata na wielkim finale w Genewie (październik 2020)  i wygraj globalny staż!

MAKE IT BRIGHT pozwoli Ci rozwinąć umiejętności miękkie, poznać ekspertów biznesu i zdobyć masę doświadczenia projektowego.

Na zwycięzców czeka półroczny, płatny staż zagraniczny, a zdobywcy 2. oraz 3. miejsca wezmą udział w prestiżowym szkoleniu w Londynie. Brzmi dobrze? Nie czekaj i sprawdź szczegóły konkursu na www.makeitbright.com lub weź udział w wydarzeniu: TUTAJ

kwi 2020

11. wydanie przewodnika "Kariera w Finansach i Bankowości".

Szukasz inspiracji dla swojej kariery❓ Sprawdź 11. wydanie przewodnika "Kariera w Finansach i Bankowości".

W numerze znajdziesz następujące materiały:

2. Personal branding - jak dbać o swój zawodowy wizerunek?
  3. Opisy branż uzupełnione o wywiady z ekspertami
  4. Portrety - wywiady z profesjonalistami z branży finansowej
  5. Projekty - od pomysłu do realizacji.

Kliknij i czytaj za darmo. TUTAJ

mar 2020

IX edycja konkursu Be The Best - Volkswagen Poznań

Volkswagen Poznań ogłasza IX edycję konkursu Be The Best, dedykowanego studentom szkół wyższych z całej Polski.

Nagrodą główną jest 10 000 zł brutto oraz płatna praktyka. Na zgłoszenia czekamy do 20.03.2020!

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ

sty 2020

Projekt Perspektywa na jutro

Projekt Perspektywa na jutro skierowany do osób bezrobotnych

zobacz szczegóły - załącznik

gru 2019

Rekrutacja do 16. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, programu edukacyjnego Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Wystartował nabór zgłoszeń do 16. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, programu edukacyjnego Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Studenci, którzy zakwalifikują się do programu, wezmą udział w warsztatach z ekspertami CSR, zdobędą praktyczne umiejętności z zakresu m.in. zarządzania i komunikacji projektami, wystąpień publicznych, współpracy - zwłaszcza z biznesem. To także ambasadorzy lokalni, popularyzujący wiedzę o odpowiedzialności społecznej w swoim regionie. W poprzednich edycjach reprezentowali oni m.in. następujące uczelnie: Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Zielonogórski, UMCS w Lublinie, Akademię Górniczo - Hutniczą w Krakowie oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie.

Rekrutacja trwa do 20 grudnia i odbywa się poprzez stronę: ZREKRUTUJ