Maj 2017

Bezpłatny webinar pt. “Ember.js - a safe bet for your web needs”

18 maja o godz. 18.00 odbędzie się bezpłatny webinar pt. “Ember.js - a safe bet for your web needs”.
Język webinaru - angielski. Lekcję wygłosi Kevin Kucharczyk, Front-End Developer w Netguru.

Celem webinaru jest pokazanie, w jaki sposób znajomość Ember.js może pomoc przy tworzeniu solidnych aplikacji webowych. Niezależnie od poziomu znajomości JavaScript-u i Ember, każdy dowie się czegoś wartościowego. Zapraszamy! Więcej o webinarze Kevina można przeczytać pod linkiem: TUTAJ

Maj 2017

Konkurs o Nagrodę Prezesa NBP za najlepszą pracę magisterską z zakresu nauk ekonomicznych

Konkurs na najlepszą pracę magisterską, to jedna z wielu cyklicznych inicjatyw Narodowego Banku Polskiego mająca na celu pobudzenie zainteresowania młodych ludzi kwestiami ekonomii i finansów.

Szczegóły na stronie www.nbp.pl lub www.nbpportal.pl

mar 2017

Narty i snowboard na lodowcu + Praca dla Studenta!

Ukazało się wydanie Wiosna 2017 Przewodnika HR SEMESTRu - do czytania i
pobierania: TUTAJ

Można w nim:

Wygrać 3-dniowe ski-passy na lodowcu Stubai w Austrii!

Poznać wiele propozycji pracy, staży i praktyk (do 4.800 zł mies.) - w Polsce i UE - w branżach:
 IT, Inżynieria, Nowe Technologie,   Finanse, Marketing, Zarządzanie,  Farmacja, Medycyna, Biotechnologia
 Motoryzacja; Budownictwo,   Turystyka; Logistyka; Ochrona Środowiska,   FMCG, Handel, nowoczesne centra BPO, SSC, R&D,  Prawo; Lingwistyka

W wydaniu także:  Bezpłatna nauka j. niemieckiego w Niemczech,  Studia w UE (Berlin, Monachium, Heidelberg, Freiberg, Dijon, Praga, Budapeszt, Ołomuniec i kilkanaście in.),  Dla studentek - programy: "IT for She!" oraz "Women in Tech Camp 2017"
 Nowe oferty Erasmus+,  Żagle i turystyka dla studentów

lut 2017

Najnowsze wydanie Poradnika Praca.pl

Z przyjemnością informujemy, że jest już dostępne najnowsze wydanie Poradnika Praca.pl 2017

Zachęcamy do zapoznania się z magazynem KLIKNIJ

W najnowszym numerze dowiesz się:

• jak mówić, aby zainteresować rozmówcę – Wdzięk dźwięku, Beata Tadla, dziennikarka radiowa i telewizyjna
  • jak o 70% zwiększyć swoje szanse na rozmowie kwalifikacyjnej – Jak gesty i postawa ciała pomagają otrzymać wymarzoną pracę?, Magdalena Koźmala, ekspert mowy ciała
  • jak budować dobre relacje z współpracownikami i partnerami, znając biznesową etykietę – Etykieta w biznesie a rozmowy rekrutacyjne, Elżbieta Żurek, trener kształtowania wizerunku
  • jakie są Twoje mocne i słabe strony. W testach kompetencji sprawdzisz np. czy umiesz pracować w grupie, czy jesteś asertywny
  • jakie wymagania i szanse stawiają przed Tobą konkretne branże: BPO, budownictwo, doradztwo, finanse, FMCG, inżynieria, IT, handel i sprzedaż

Poradnik Praca.pl 2017 to nie tylko inspiracja, ale praktyczny drogowskaz, który pozwoli realizować życie zawodowe zgodnie z zaplanowanym scenariuszem. Pamiętaj jednak, że to TY kreujesz, decydujesz i realizujesz.

gru 2016

Włącz się w zmianę, zostań Ambasadorem CSR!

Program Ambasadorów CSR jest jedną z inicjatyw Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, która skupia wokół siebie młodych, energicznych ludzi, chcących nie tylko zdobywać nową wiedzę, ale przede wszystkim zmieniać rzeczywistość, działając na rzecz swojego środowiska lokalnego! Program skierowany jest do studentów i studentek z całej Polski.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Wejdź na www.lob.org.pl (zakładka: Program Ambasadorów CSR)
oraz www.facebook KLIKNIJ

Program “Rozwój na Bank” – Operations & Technology Olsztyn

Program "Rozwój na Bank" w Citi Handlowy, to doskonały start do Twojej kariery! U nas poznasz profesjonalny świat biznesu i zdobędziesz doświadczenie w międzynarodowym środowisku. Jeżeli chcesz wykorzystać swój potencjał i zdobyć nowe umiejętności w innowacyjnym, wiodącym na świecie Banku… Dołącz Do Nas!

Zapoznaj się ze szczegółami programu:

„Od pomysłu do realizacji” – konkurs na innowacyjny projekt

Firma AC S.A., producent innowacyjnej elektroniki samochodowej i lider systemów autogaz marki STAG, zaprasza wszystkich pasjonatów nowych technologii w motoryzacji do wzięcia udziału w konkursie „Od pomysłu do realizacji”. Przedstaw swój nowatorski projekt urządzenia i wyjedź do jednej z fabryk firmy NXP – wiodącego producenta elementów półprzewodnikowych.

Poznaj szczegóły:

Wydanie specjalne kwartalnika SEMESTR

Ukazało się wydanie specjalne "Zima 2016/2017" kwartalnika SEMESTR: KLIKNIJ TUTAJ

lis 2016

II edycja konkursu stypendialnego „Jak będzie wyglądał transport w Europie za 20 lat?”

Uwaga Studencie!

Największy w Polsce serwis aukcji transportowych Clicktrans.pl organizuje drugą edycję ogólnopolskiego konkursu, którego celem jest szerzenie i przekazywanie wiedzy o transporcie. Masz pomysł na nowatorskie zastosowanie w transporcie lub wizję jak będzie wyglądał transport w przyszłości? Weź udział w konkursie stypendialnym Clicktrans.pl i zgarnij jednorazowe stypendium!

lip 2016

Konkurs - ABSOLWENT ROKU!

Poszukujemy najlepszych polskich absolwentów i oferujemy interesujące nagrody dla najzdolniejszych w swojej dziedzinie.

Adzuna połączyła siły z najlepszymi specjalistami ze świata biznesu oraz firmami, aby wybrać i nagrodzić najwybitniejszych absolwentów 2016. Rozdajemy fantastyczne nagrody, w tym 5,500 PLN, doświadczenie zawodowe w wiodącej fimie, "klinikę CV" z uznanym przedsiębiorcą oraz wiele, wiele innych.

Jeśli Twoje wyniki naukowe wzbudzają zazdrość na całym wydziale, przewodniczysz organizacji studenckiej lub drużynie sportowej... jesteś w odpowiednim miejscu.  WIĘCEJ