19
kwi 2021

Konkurs stażowy dla studentów!

Agencja Marketingowa NPROFIT zaprasza do udziału w konkursie stażowym! Oferujemy 2-miesięczny płatny staż, podczas którego nauczysz się, jak tworzyć różnego rodzaju treści SEO.

Jeśli: masz ,,lekkie pióro” i wyczucie językowe, pisanie opisów i artykułów nie sprawia Ci problemów, masz status studenta - ten konkurs jest dla Ciebie! Jeśli chcesz wziąć udział – wystarczy zapoznać się z regulaminem i przygotować tekst na jeden z wybranych tematów! Do wygrania dwumiesięczny, płatny staż w naszej agencji! Zadanie konkursowe i szczegółowe informacje możecie znaleźć na naszej stronie internetowej.

Dla kogo jest nasz staż?
Zapraszamy studentów kierunków humanistycznych, którzy lubią pisać i chcieliby rozwijać swoje umiejętności copywriterskie. Nie musisz mieć doświadczenia, jednak docenimy „lekkie pióro”   i wyczucie językowe.

Co będziesz u nas robił?
Do Twoich głównych zadań będzie należało pisanie tekstów wg otrzymywanych wytycznych, research oraz współpraca z działem SEO. Na co dzień tworzymy m.in. artykuły blogowe, treści na strony klientów, artykuły sponsorowane oraz rankingi do jednego z naszych wewnętrznych projektów - terdeals.com.

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu?
Agencja NPROFIT świadczy usługi z zakresu SEO i PPC. Przyczyniła się do sukcesu już ponad 500 przedsiębiorstw, zwłaszcza w obszarze e-commerce. W czasie stażu podzielimy się z Tobą naszym doświadczeniem oraz nauczymy Cię, w jaki sposób tworzyć angażujące treści. Poza tym poznasz podstawy pozycjonowania i zdobędziesz praktyczne umiejętności w obszarze content marketingu.

Po zakończeniu stażu przewidujemy możliwość dalszej współpracy.

Kandydat jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem konkursu, przygotowania tekstu na wybrany temat oraz przesłania go wraz z CV  i ankietą na adres: marketing[at]nprofit[dot]pl do dnia 31 maja 2021 r.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 18 czerwca 2021 r.

 

19
kwi 2021

AstraZeneca - Program stażowy-Internship Program 2021

W tym roku do udziału w programie stażowym zgłosiło się 21 działów w AstraZeneca, co daje około 60 miejsc stażowych! Do wyboru jest 27 różnych specjalizacji stażowych. Staże rozpoczną się w lipcu i potrwają od 3 do 6 miesięcy, w zależności od działu. Szkolenia wstępne (onboarding) oraz wszystkie staże ze względów bezpieczeństwa zostały w całości zaprojektowane w systemie pracy zdanej.

Więcej informacji można znaleźć na:

  *   AstraZeneca website KLIKNIJ

31
mar 2021

32. wydanie Strefy PMI dostępne online

Drodzy, dni stają się coraz dłuższe, ptaki śpiewają, a to oznacza, że powoli zbliża się wiosna – czas zmian. My na przyjście wiosny mamy dla Was 32. wydanie Strefy PMI!

Wiadomo nie od dziś, że każda prawdziwa zmiana zaczyna się od nas, naszej głowy. Dlatego też w najnowszym wydaniu Strefy PMI odkryjemy przed Wami tajemnice treningu „mentalnej zwinności” oraz podpowiemy jak organizacyjnie budować zespoły odporne na wstrząsy i dynamikę nowych dni. Zdradzimy również szczegóły budowania i trenowania cennej odporności na zmiany i obalimy mit wielozadaniowości.

Po te i wiele innych smakowitych tematów sięgnijcie do 32. wydania Strefy PMI.

Zapraszamy i życzymy inspirującej lektury!

Link do wydania ONLINE znajdziecie TUTAJ

31
mar 2021

SeniorApp - pomagaj, zarabiaj! Oferta dla Studentów

Młody, rozwijający się startup poszukuje osób chętnych do współpracy. Prowadzi kampanię rekrutacyjną Opiekunów dla osób potrzebujących wśród Studentów, którzy chcą zrobić coś dobrego, a przy okazji dorobić do skromnego budżetu.

*SeniorApp* to aplikacja na smartfony, która pozwala łączyć ze sobą osoby oferujące pomoc w sprawach życia codziennego lub np. usługi pielęgnacyjne z osobami starszymi lub szukającymi pomocy. Atrakcyjne rozwiązanie dla osób, które chcą dorobić do domowego budżetu pomagając potrzebującym.

*Korzystanie z aplikacji jest bezpłatne. Dzięki założeniu konta Opiekuna, możesz świadczyć usługi i pomagać osobom potrzebującym w swojej okolicy.*

Chciałbyś świadczyć usługi na rzecz potrzebujących? Wystarczy, że po zarejestrowaniu się i potwierdzeniu profilu przez administrację wybierzesz z listy usług te, których wykonywania chcesz się podjąć. Sam dodajesz je i usuwasz w dowolnym momencie. Samodzielnie ustalasz stawki za swoje wizyty lub godziny pracy. Potrzebujący seniorzy z twojej okolicy będą zamawiać u Ciebie usługi, a Ty zarobisz pieniądze przyjmując i realizując zamówienia.

 

Dzięki SeniorApp zorganizujesz swoją pracę dopasowując ją do Twojego życia.

Zarobione pieniądze wypłacisz z aplikacji wprost na swoje konto bankowe, a to ile zarobisz zależy od ciebie.

Pobierz aplikację TUTAJ

 

 

 

24
mar 2021

Zamień pomysł w dochodowy biznes przy wsparciu Platform Startowych

Myślicie nad otwarciem własnego biznesu?

Polska Agencja Rozwoju i Przedsiębiorczości, zaprasza do udziału w cyklu bezpłatnych spotkań osoby z całej Polski szukające wsparcia w przekształceniu swojego pomysłu w prosperujący biznes i zamierzające założyć własną działalność gospodarczą w makroregionie Polski Wschodniej.

Pierwsze spotkanie już 26.03.2021, g. 10:00-12:15. O czym?

Podczas spotkań dowiesz się na jakie wsparcie możesz liczyć, jak startup może zacząć działać na rynku, jak wybrać odpowiednią platformę i jak do niej aplikować. Ponadto podczas każdego ze spotkań będziesz miał szanse wysłuchać oferty innej Platformy Startowej oraz zadać pytanie przedstawicielowi startupu, który skorzystał z
programu inkubacji.

Platformy startowe to kompleksowy program wsparcia dla osób mających pomysł na innowacyjny biznes i chcących założyć go w Polsce Wschodniej (tj. województwie: lubelskim, podkarpackim, podlaskim, świętokrzyskim lub warmińsko-mazurskim). Platformy startowe dają szansę wszystkim tym, którzy mają pomysł na innowacyjny biznes,
ale nie bardzo wiedzą jak go zrealizować. Szyty na miarę" program wsparcia ma za zadanie pomóc w wypracowaniu rentownego modelu biznesowego. Platformy startowe są więc dla wszystkich tych, którzy wiedzą "co", ale nie wiedzą "jak"!
 

Kiedy i gdzie? Spotkania odbędą się w formie ONLINE

26.03.2021
INFORMACJE I ZAPISY:
KLIKNIJ
30.03.2021
INFORMACJE I ZAPISY:
KLIKNIJ
08.04.2021
INFORMACJE I ZAPISY:
KLIKNIJ
20.04.2021
INFORMACJE I ZAPISY:
KLIKNIJ
22.04.2021
INFORMACJE I ZAPISY:
KLIKNIJ

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Obowiązuje wcześniejsza
rejestracja! 

08
mar 2021

Targi Pracy Kariera IT (online)

Targi Pracy Kariera IT (online)

Targi odbędą się *6 marca*. Wydarzenie kierowane jest do specjalistów z branży IT/administratorów/programistów oraz do studentów ostatnich lat studiów informatycznych. Podczas wydarzenia prezentowane są *oferty pracy* Partnerów biorących udział. Odbywają się także *wykłady merytoryczne* – wspierające rozwój i mówiące o najnowszych trendach w branży. Do dyspozycji uczestników będą również *doradcy zawodowi*, którzy skonsultują CV i doradzą w kwestii rozmów rekrutacyjnych.

ZAPISY: KLIKNIJ

26
lut 2021

Szkolenie dla studentów i absolwentów - Zapraszamy na Akademię Liderów Rzeczypospolitej!

Zapraszamy na Akademię Liderów Rzeczypospolitej! - 7 marca 2021 odbędzie się szkolenie online dla studentów i absolwentów do 30 r.ż. Tematyka jest w zakresie przywództwa, komunikacji, zarządzania projektami, ekonomicznych aspektów zarządzania organizacją. Szkolenia odbywa się w godzinach 9:15 - 16:15. Uczestnicy otrzymują imienny, numerowany i bezterminowy certyfikat w wersji elektronicznej.

ZREKRUTUJE SIĘ NA SZKOLENIE - Rekrutacja trwa do 1 marca do godziny 23:59.

Partnerami strategicznymi projektu są: Totalizator Sportowy, KGHM Polska Miedź, Fundacja BGK.

Więcej informacji na stronie projektu: www.akademialiderowrp.pl

17
gru 2020

Przewodnik "Pracodawcy 2020/21"

Przewodnik "Pracodawcy 2020/21" to magazyn, w którym studenci znajdą wiele ciekawych artykułów na tematy związane z wkraczaniem na rynek zawodowy, przygotowaniem do rozmów rekrutacyjnych, wyborem własnej ścieżki zawodowej czy szeroko pojętym rozwojem. Znajdują się tam także profile pracodawców, którzy poszukują do swoich
zespołów młodych i ambitnych ludzi. Jest to więc niezwykle cenna porcja wiedzy praktycznej oraz teoretycznej.

Więcej informacji oraz sam przewodnik znajduje się pod linkiem: TUTAJ

03
lip 2020

Najnowsze wydanie Kariera + Edukacja Magazynu SEMESTR

Pobierz BEZPŁATNIE i czytaj najnowsze wydanie "Kariera + Edukacja" SEMESTRu

A w nim: * Twoja Kariera - jak odnieść sukces? * Zawody Przyszłości * Kontynuacja studiów - wybór II stopnia studiów - w PL i w UE * Szansa na... doktorat - PL i UE! * Wakacje - w Białowieży! * Języki obce * Kursy i Szkolenia * Jak się uczyć do egzaminu? * Nowe kierunki studiów * Pokonaj stres!

Najnowsze wydanie: TUTAJ

23
cze 2020

Akademia Młodych Liderek Biznesu V4+!

Weź udział w Akademii Młodych Liderek Biznesu V4+!

Wzmocnij swoje umiejętności biznesowe i specjalizuj się w negocjacjach, analizie  biznesowej czy zarządzaniu projektami, dzięki warsztatom ze specjalistkami od wyrównywania szans na rynku pracy i kobietami, które odgrywają kluczową rolę w biznesie. Na zgłoszenia czekamy do 17 lipca 2020 r. Link do formularza znajdziesz TUTAJ

Najnowsze aktualności

19
kwi
2021

Konkurs stażowy dla studentów!

Konkurs stażowy dla studentów!
19
kwi
2021

AstraZeneca - Program stażowy-Internship Program 2021

AstraZeneca - Program stażowy-Internship Program 2021
31
mar
2021

32. wydanie Strefy PMI dostępne online

32. wydanie Strefy PMI dostępne online
31
mar
2021

SeniorApp - pomagaj, zarabiaj! Oferta dla Studentów

SeniorApp - pomagaj, zarabiaj! Oferta dla Studentów
24
mar
2021

Zamień pomysł w dochodowy biznes przy wsparciu Platform Startowych

Zamień pomysł w dochodowy biznes przy wsparciu Platform Startowych
08
mar
2021

Targi Pracy Kariera IT (online)

Targi Pracy Kariera IT (online)
26
lut
2021

Szkolenie dla studentów i absolwentów - Zapraszamy na Akademię Liderów Rzeczypospolitej!

Szkolenie dla studentów i absolwentów - Zapraszamy na Akademię Liderów Rzeczypospolitej!

Najnowsze oferty

19
mar
2021

Oferta pracy na stanowisko Specjalisty ds. Aparatury Medycznej

Oferta pracy na stanowisko Specjalisty ds. Aparatury Medycznej
19
mar
2021

Oferta pracy na stanowisko: Inżynier Programista

Oferta pracy na stanowisko: Inżynier Programista
11
mar
2021

Oferta pracy - Urzędnik Państwowy

Oferta pracy - Urzędnik Państwowy
11
mar
2021

Oferta pracy - informatyk

Oferta pracy - informatyk
08
mar
2021

Oferta pracy na stanowisko: Specjalista Serwisant

Oferta pracy na stanowisko: Specjalista Serwisant
11
sie
2020

PMT agencja marketingowa - oferta pracy

PMT agencja marketingowa - oferta pracy
11
sie
2020

SMART MONITORING Sp. z o. o. - oferta pracy

SMART MONITORING Sp. z o. o. - oferta pracy