Zapraszamy studentów (do 30 lat) do rejestracji na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się już 4 marca w Olsztynie

Jeśli chcesz zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu przywództwa, komunikacji medialnej, zarządzania projektami - nie zwlekaj i zapisz się już dzisiaj

Zgłoszenia do 25 lutego (liczba miejsc ograniczona).

Rejestracja:TUTAJ

Więcej na: CZYTAJ

Akademia Liderów Rzeczypospolitej jest projektem szkoleniowym skierowanym do środowiska akademickiego, mającym na celu odkrywanie
i wzmacnianie kompetencji młodych liderów. Szkolenia w ramach Akademii Liderów Rzeczpospolitej pozwalają na poszerzanie wiedzy, budowanie sieci kontaktów, promowanie wartości jaką jest dobro wspólne i działanie na rzecz społeczeństwa.