Szukasz praktyk, staży, pracy? Chcesz wiedzieć, jak rozwinąć swoją karierę, jakie są trendy w branży, gdzie szukać wymarzonego pracodawcy?

"Kariera w Finansach i Bankowości" (czytaj online TUTAJ)  to jedyny poradnik kariery, który odkrywa niuanse pracy w branży finansowej, ubezpieczeniach, bankowości i BPO/SSC. W najnowszym numerze znajdziesz: wywiady z kobietami w finansach, m.in. dyrektor w Accenture Operations Polska, wiceprezes Alior Banku czy Executive Director w Goldman Sachs; kwalifikacje zawodowe – sprawdź, co pozwoli Ci uzyskać przewagę na rynku pracy; profile pracodawców; oraz wiele innych inspirujących artykułów.

Czytaj za darmo - ZOBACZ