„Kariera w Finansach i Bankowości” to rocznik skierowany zarówno do profesjonalistów z branży finansowej, jak i do studentów oraz absolwentów stawiających pierwsze kroki na rynku pracy. Zawiera artykuły dotyczące rozwoju kariery zawodowej u renomowanych pracodawców w kraju, którzy rekrutują zarówno studentów wyspecjalizowanych w konkretnych dziedzinach, jak i tych zdobywających pierwsze doświadczenia. Przewodnik gromadzi szereg tekstów rozwijających wiedzę o branży finansowo-biznesowej w Polsce.

Tematem tegorocznego, 10. numeru przewodnika, są kobiety w finansach, ale nie jest to magazyn przeznaczony tylko dla pań. W stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości a zarazem uzyskania praw wyborczych przez kobiety chcieliśmy pokazać, że branża finansowa może być dobrym wyborem dla każdego, a szklany sufit powoli pęka. Zaświadczają o tym dyrektorki, managerki i prezeski czołowych polskich firm z sektora finansowego, które w rozmowach opowiadają o swoich studiach, początkach, trudnościach oraz sukcesach, które udało im się osiągnąć dzięki ciężkiej pracy i determinacji. Bez żadnych dróg na skróty.

Elektroniczna wersja wydawnictwa dostępna jest TUTAJ