Zapraszamy w podróż do przyszłości – Twojej przyszłości. Sytuacja na rynku pracy sprzyja osobom poszukującym zatrudnienia w obecnym momencie, ale warto też pamiętać o przyszłości i odpowiednio ją zaprojektować. Jak to zrobić? Pomoc znajdziesz w najnowszej edycji Poradnika Praca.pl, z którego dowiesz się:

• jak odpowiednio prezentować się podczas rekrutacji – Mowa ciała na rozmowie kwalifikacyjnej, Maurycy Seweryn, wykładowca akademicki, ekspert od mowy ciała.
  • jak nie pozwolić, by potencjalny pracodawca wyłudzał Twoje dane – Jakich danych będzie można żądać, Łukasz Prasołek, prawnik, ekspert prawa pracy, właściciel firmy Nowoczesne Kadry
  • jak zadbać o swoją markę osobistą – Budowanie marki osobistej na studiach, Monika Czaplicka, szefowa agencji social media Wobuzz.

Fachowe porady i artykuły dotyczące bieżącej sytuacji w 7 branżach: Audyt, bankowość i finanse, Budownictwo, HoReCa i turystyka, Inżynieria i produkcja, IT i nowe technologie, Medycyna i biotechnologia oraz Sieci handlowe. Poradnik Praca.pl 2019 to pomocne narzędzie zarówno dla osób u progu kariery, jak i tych, którzy chcą obrać nowy kierunek. Przyszłość jest w Twoich rękach.

PORADNIK PRACA.PL ZOBACZ