FUNDACJA NA RZECZ PROMOCJI I ROZWOJU - GŁOS MŁODYCH

Fundacja na rzecz promocji i rozwoju Głos Młodych to organizacja pozarządowa o charakterze non-profit, która zakłada stworzenie i wdrożenie systemu promocji i rozwoju ludzi młodych, a także naukowców, artystów oraz Polski i jej dziedzictwa kulturowego na arenie międzynarodowej. Nasz projekt umożliwia szerzenie przedsiębiorczości w ramach wolnego rynku, poprzez  realizację zadań w sposób etyczny i odpowiedzialny społecznie, rozwijanie zdolności komunikacyjnych, umiejętności wykorzystywania nowoczesnych technologii.

Uczestniczący w programach, w oparciu o ustalone kryteria, działając w zespołach, kreują własne projekty i stają się ich menedżerami. Będziemy szukać środków na wdrażanie pomysłów - na ich realizację.  Posiadamy doświadczoną kadrę z różnych branż. Współpracujemy również z przedsiębiorcami, organizacjami studenckimi, uczelniami, organizacjami politycznymi.