Dyrektor Technikum Informatyczno-Ekonomicznego nr 9 w Olsztynie zatrudni Nauczyciela informatycznych przedmiotów zawodowych w pełnym wymiarze czasu pracy.

Wymagane kwalifikacje to ukończone studia II stopnia na kierunku informatyka (lub inny kierunek ze Studiami Podyplomowymi z Informatyki) oraz uprawnienia pedagogiczne (kandydat może być w trakcie zdobywania tych uprawnień).

Oferuję zatrudnienie docelowo na czas nieokreślony z atrakcyjnym wynagrodzeniem za pracę  (nie z Karty Nauczyciela). Na nowozatrudnionych czeka supernowoczesna pracownia informatyczna z najnowocześniejszym sprzętem komputerowym i nowymi pomocami dydaktycznymi .