Młodszy specjalista ds sprzedaży B2B

Oferta pracy na stanowisko: *Młodszy specjalista ds sprzedaży B2B* w Spółce GF CORP prowadzącej sprzedaż produktów outdoorowych, funkcjonującej na rynku od 2006r.

Firma poszukuje osób chcących poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje w zakresie handlu, e-handlu, marketingu internetowego, marketingu w mediach społecznościowych czy współpracy z klientem. Pomożemy Ci zdobyć doświadczenie zawodowe i rozwinąć Twoją karierę na różnych ścieżkach. W codziennej pracy będziesz posługiwał się angielskim dlatego od kandydatów wymagamy posługiwania się tymi językami w stopniu biegłym w mowie i piśmie. Istotne są również umiejętności analityczne, kreatywność oraz sumienność w wykonywanych obowiązkach.

Mile widziane osoby interesujące się sportem, militariami, survivalem oraz oczywiście airsoftem. Jeżeli jednak nigdy nie słyszałeś o airsofcie to nie przejmuj się! Wszystkiego Cię nauczymy!

Możemy zaoferować Ci stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży. Dzięki uczestnictwu w ciekawych, międzynarodowych projektach na terenie Europy, Azji i USA rozwiniesz swoje kompetencje.

Uczestnicząc w targach czy szkoleniach poznasz nowych ludzi i zdobędziesz cenne doświadczenie z dziedziny handlu, marketingu czy relacji z klientem. Na start, oferujemy wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i pakiet benefitów (karta MultiSport, prywatna opieka medyczna i dofinansowanie do posiłków).

Opis oferty: TUTAJ