SeniorApp – pomagaj, zarabiaj! Oferta dla Studentów

Młody, rozwijający się startup poszukuje osób chętnych do współpracy. Prowadzi kampanię rekrutacyjną Opiekunów dla osób potrzebujących wśród Studentów, którzy chcą zrobić coś dobrego, a przy okazji dorobić do skromnego budżetu.

*SeniorApp* to aplikacja na smartfony, która pozwala łączyć ze sobą osoby oferujące pomoc w sprawach życia codziennego lub np. usługi pielęgnacyjne z osobami starszymi lub szukającymi pomocy. Atrakcyjne rozwiązanie dla osób, które chcą dorobić do domowego budżetu pomagając potrzebującym.

*Korzystanie z aplikacji jest bezpłatne. Dzięki założeniu konta Opiekuna, możesz świadczyć usługi i pomagać osobom potrzebującym w swojej okolicy.*

Chciałbyś świadczyć usługi na rzecz potrzebujących? Wystarczy, że po zarejestrowaniu się i potwierdzeniu profilu przez administrację wybierzesz z listy usług te, których wykonywania chcesz się podjąć. Sam dodajesz je i usuwasz w dowolnym momencie. Samodzielnie ustalasz stawki za swoje wizyty lub godziny pracy. Potrzebujący seniorzy z twojej okolicy będą zamawiać u Ciebie usługi, a Ty zarobisz pieniądze przyjmując i realizując zamówienia.

 

Dzięki SeniorApp zorganizujesz swoją pracę dopasowując ją do Twojego życia.

Zarobione pieniądze wypłacisz z aplikacji wprost na swoje konto bankowe, a to ile zarobisz zależy od ciebie.

Pobierz aplikację TUTAJ

dok1