Studia Podyplomowe

ZARZĄDZANIE I PRODUKCJA W MEBLARSTWIE

Adresaci studiów

Studia podyplomowe Zarządzanie i produkcja w meblarstwie skierowane są do osób zamierzających zdobyć lub potwierdzić wiedzę i umiejętności w zakresie procesów produkcji mebli i zarządzania w sektorze meblarskim. Studia przygotowują specjalistów zarówno w zakresie planowania, wytwarzania i dystrybucji w branży meblarskiej jak i w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem meblarskim oraz formułowania strategii marketingowych w sektorze produkcji mebli.

Słuchacz po ukończeniu studiów

Jest przygotowany do pracy w: zakładach branży meblarskiej, firmach i przedstawicielstwach handlowych, biurach projektowych, placówkach naukowo-badawczych,  szkolnictwie zawodowym.

Odpłatność za studia

Opłata jednorazowa -  2800 zł.

Opłata ratalna - 2x 1500 zł.

10 % zniżki w opłacie czesnego dla wszystkich absolwentów WSIiZ z I i II stopnia studiów!

1. Zarządzanie
  2. Strategie marketingowe
  3. Zarządzanie projektem
  4. Ekonomika sektora meblarskiego
  5. Zarządzanie produkcją
  6. Komputerowe systemy zarządzania
  7. Techniki projektowania CAM
  8. Systemy planowania i sterowania produkcją mebli
  9. Logistyka w przemyśle meblarskim
  10. Maszyny i urządzania do produkcji mebli
  11. Optymalizacja w produkcji mebli
  12. Projektowanie obrabiarek CNC w meblarstwie

Organizacja studiów

Studia nie wymagają złożenia pracy końcowej. Warunkiem ukończenia jest ocena pozytywna z egzaminu końcowego oraz zdobycie zaliczenia na ocenę ze wszystkich prowadzonych przedmiotów. Sposób zaliczenia na ocenę ustalany jest indywidualnie przez wykładowców.

Studia trwają 2 semestry i obejmują 168 godzin zajęć prowadzonych głownie metodą warsztatową. Zajęcia prowadzone są w weekendy (sobota – niedziela) po 8 godzin dziennie – zjazdy planowane są średnio co dwa tygodnie.

1. Podanie wraz z kwestionariuszem o przyjęcie na studia podyplomowe.
  2. Poświadczoną przez Uczelnię kserokopię dyplomu ukończenia studiów wyższych.
  3. Poświadczoną przez Uczelnię kserokopię dowodu osobistego.
  4. 1 aktualną fotografię,

Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń