Akademia Liderów Rzeczypospolitej jest projektem szkoleniowym skierowanym do środowiska akademickiego, mającym na celu odkrywanie
i wzmacnianie kompetencji młodych liderów. Szkolenia w ramach Akademii Liderów Rzeczpospolitej pozwalają na poszerzanie wiedzy, budowanie sieci kontaktów, promowanie wartości jaką jest dobro wspólne i działanie na rzecz społeczeństwa.

Zapraszamy studentów (do 30 lat) do rejestracji na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się już 4 marca w Olsztynie.

Jeśli chcesz zdobyć praktyczną wiedzę z zakresu przywództwa, komunikacji medialnej, zarządzania projektami - nie zwlekaj i zapisz się już dzisiaj.

Zgłoszenia do 25 lutego (liczba miejsc ograniczona).

Rejestracja: TUTAJ

Więcej na stronie www: ZOBACZ

lip

Rekrutacja trwa, zapraszamy!!!

Encountering the Unintentional

2018

WZMOCNIJ SWOJE KWALIFIKACJE ZAWODOWE W ZAKRESIE LINUKSA CERTYFIKATEM LPI. Dofinansowanie do 80%!

2018

Dni otwarte ECDL - 19-25 marca 2018 r.

Bezpłatne szkolenia z przywództwa

Study in english

sty
2018

IT to branża przyszłości, a my wiemy jak zaprogramować Twój sukces.