Z radością informujemy, że w tym roku przypada jubileuszowa - 25 Inauguracja roku akademickiego 2020/2021 w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania im. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego.

Tegoroczna jubileuszowa inauguracja będzie jednak inna niż zwykle. Pandemia koronawirusa wymusiła zmienioną formułę tej niezwykle ważnej dla społeczności akademickiej uroczystości. Ze względów bezpieczeństwa grono uczestników zostało, znacząco zredukowane. Obecni na niej będą jedynie senatorzy, władze uczelni, poczet sztandarowy oraz wybrani studenci pierwszego roku, którzy złożą uroczyste ślubowanie w imieniu wszystkich nowo przyjętych na naszą uczelnię żaków.

Wykład inauguracyjny pt. „Miłość czy nienawiść” wygłosi prof. dr hab. Wojciech Malajkat – rektor Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

Inauguracja roku akademickiego 2020/2021 odbędzie się z należytym akademickim ceremoniałem, jednak bez udziału gości, online w dniu 9 października 2020r. o godz. 16:30.

Gorąco zapraszamy społeczność akademicką, nowo przyjętych studentów, przyjaciół i gości Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania im. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego do celebrowania z nami tych wyjątkowych chwil za pośrednictwem Internetu. Przygotowaliśmy dla Państwa transmisję na naszym kanale youtube (KotarbinskiOlsztyn) i mediach społecznościowych. Link do niej zamieścimy też na naszej stronie internetowej www.owsiiz.edu.pl, na chwilę przed rozpoczęciem uroczystości.

Z związku z sytuacją epidemiczną będzie nam niezwykle miło, jeśli zechcecie towarzyszyć nam wirtualnie w tym ważnym dla naszej społeczności dniu.

Pliki do pobrania:

2020

Komunikat JM Rektora w sprawie: "Zmian w funkcjonowaniu poszczególnych jednostek organizacyjnych uczelni obowiązujących od 20.10.2020r."

2020

25 Inauguracja Roku Akademickiego 2020/2021 - ogladaj razem z nami!

wrz
2020

Jubileuszowa - 25 Inauguracja roku akademickiego 2020/2021 w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania im. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego.

cze
2020

Uruchamiamy nowe specjalności na kierunku Zarządzanie!

2020

Komunikat JM Rektora WSIiZ: Zajęcia dydaktyczne zawieszone do odwołania.

2020

Informacja Rektora  o możliwości wsparcia studentów

Zmiana organizacji pracy w Uczelni