Miło nam poinformować, że Uczelnia otrzymała pozytywną ocenę kierunku "Zarządzanie"

"Prezydium Polskiej Komisji Akredytacyjnej stwierdza, iż Wydział Nauk Technicznych i Społecznych WSIiZ spełnia wymagania kadrowe, programowe w tym dotyczące osiąganych efektów kształcenia oraz organizacyjne do prowadzenia na kierunku zarządzanie studiów pierwszego stopnia"

Pliki do pobrania:

2017

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Chóralnej im. Feliksa Nowowiejskiego - 16. edycja, 25-27 maja 2017 r.

2017

Rozpoczęły się egzaminy maturalne. Trzymamy kciuki!

Komunikat Działu Studiów

2017

Zapraszamy na kurs KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA (CAD)

2017

Konferencja: „Szkoła w dobie rozwoju technologii IT - Udostępnianie, administrowanie, bezpieczeństwo”

2017

Kursy praktyczne dla studentów WSIiZ.

Kursy praktyczne z zakresu ICT