Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania im. Prof. T. Kotarbińskiego w porozumieniu z Polską Giełda Pracy z o. o. oferuje studentom i absolwentom możliwość wzięcia udziału w międzynarodowym, prestiżowym programie zawierającym szkolenia, praktyki i staże w branży turystycznej, w basenie Morza Śródziemnego. Zainteresowani mają możliwość odbycia praktyki, na Cyprze, w ramach którego wypłacane będzie stypendium w wysokości 450 euro miesięcznie, przez cały rok...

2017

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Chóralnej im. Feliksa Nowowiejskiego - 16. edycja, 25-27 maja 2017 r.

2017

Rozpoczęły się egzaminy maturalne. Trzymamy kciuki!

Komunikat Działu Studiów

2017

Zapraszamy na kurs KOMPUTEROWE WSPOMAGANIE PROJEKTOWANIA (CAD)

2017

Konferencja: „Szkoła w dobie rozwoju technologii IT - Udostępnianie, administrowanie, bezpieczeństwo”

2017

Kursy praktyczne dla studentów WSIiZ.

Kursy praktyczne z zakresu ICT