LINUX PROFESSIONAL INSTITUTE w Kotarbińskim.

Na mocy decyzji Polskiej Agencji Rozwoju i Przedsiębiorczości (PARP),  WSIiZ otrzymała uprawnienia do świadczenia usług rozwojowych, na które można uzyskać dofinansowanie ze środków UE do 80%. Wybierz ofertę kursów WSIiZ z Bazy Usług Rozwojowych: ZOBACZ TUTAJ

Szkolenia LPI - LPIC - 1:101 i 102 dają słuchaczom wiedzę z zakresu administracji systemem Linux na pierwszym poziomie i przygotowują do certyfikatu IT LPIC - 1 Linux Administrator. Linux Professional Institute (LPI) tworzy i podtrzymuje standard kwalifikacji zawodowych w zakresie technologii linuksowych i oprogramowania OpenSource, wspierany na całym świecie przez firmy sektora IT, klientów korporacyjnych, społeczności zawodowe, jednostki rządowe i środowiska naukowe. Program certyfikacyjny LPI jest rozpowszechniany poprzez sieć programów partnerskich na pięciu kontynentach i jest dystrybuowany w wielu językach w ponad 5 tys. centrach egzaminacyjnych. Od roku 1999, LPI przeprowadził ponad 370 tys. egzaminów i wydał ponad 135 tys. certyfikatów LPIC na całym świecie. Certyfikat IT jest potwierdzeniem praktycznej wiedzy – specjalista posiadający certyfikat jest dla pracodawcy bardziej atrakcyjnym kandydatem – ukierunkowanym i zmotywowanym. Jeżeli kandydat posiada certyfikat już w momencie zatrudnienia, daje mu to przewagę – pracodawca będzie mógł przeznaczyć mniej czasu i pieniędzy na jego wyszkolenie. Certyfikaty LPI są neutralne - nie związane z konkretnym dostawcą technologii (większa wiarygodność) i międzynarodowe, rozpoznawalne na całym świecie. Na mocy umowy z dn. 01 stycznia 2016r. pomiędzy WSIiZ Olsztyn a LPI nasza uczenia uzyskała status Autoryzowanego Partnera Akademickiego LPI (“LPI AAP”).

Pliki do pobrania:

Informujemy

Encountering the Unintentional

2018

WZMOCNIJ SWOJE KWALIFIKACJE ZAWODOWE W ZAKRESIE LINUKSA CERTYFIKATEM LPI. Dofinansowanie do 80%!

2018

Dni otwarte ECDL - 19-25 marca 2018 r.

Bezpłatne szkolenia z przywództwa

Study in english

sty
2018

IT to branża przyszłości, a my wiemy jak zaprogramować Twój sukces.