W związku z wzrastającym zagrożeniem związanym z koronawirusem (COVID-19) od dnia 16.03.2020 r. do odwołania organizacja pracy w Uczelni ulega zmianie. Wszelkie sprawy prosimy zgłaszać drogą elektroniczną:

1. Sekretariat Uczelni/Rektorat – owsiiz[at]owsiiz.edu[dot]pl
  2. Dział Studiów – dzial.studiow[at]owsiiz.edu[dot]pl
  3. Biblioteka – biblioteka[at]owsiiz.edu[dot]pl
  4. Księgowość – kwestura[at]owsiiz.edu[dot]pl
  5. Centrum Studiów Podyplomowych i Szkoleń – podyplomowe[at]owsiiz.edu[dot]pl tel.: 667 737 817

Telefon dyżurny w sprawach pilnych  : 89 534 32 03 (od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 12.00)

Dodatkowe informacje – Biblioteka:

1. Wypożyczanie i przyjmowanie książek w bibliotece na ww. okres zostaje wstrzymane.
  2. Kary za przetrzymanie książek nie będą naliczane.

Dodatkowe informacje – Kwestura:

1. Prośbę o wystawienie faktury należy zgłaszać drogą elektroniczną po dokonaniu wpłaty. Faktury będą wysyłane przez email.
  2. Wszystkie wpłaty będą księgowane na bieżąco więc prosimy pilnować terminów opłat.

Dodatkowe informacje – Dział Studiów:

1. Wszelkie podania/wnioski i prace zaliczeniowe prosimy wysyłać drogą elektroniczną (dzial.studiow[at]owsiiz.edu[dot]pl).
  2. Gotowe prace dyplomowe wraz z kompletem dokumentów zaleca się wysyłać pocztą na adres Uczelni oraz obowiązkowo wersję elektroniczną na ww. adres email.
  3. Egzaminy dyplomowe w okresie zawieszonych zajęć dydaktycznych nie będą się odbywać.
  4. Prośbę o wydanie zaświadczenia należy zgłaszać wcześniej drogą elektroniczną oraz określić preferowaną opcję odbioru (scan przez email lub pocztą tradycyjną).
  5. Wszystkie dodatkowe zaliczenia zostają odwołane. Jeżeli ktoś jeszcze nie zaliczył wszystkich przedmiotów w semestrze zimowym proszony jest o pilne wysłanie podania o warunkowe zaliczenie przedmiotu.
  6. Ważność legitymacji studenckich w tym okresie nie będzie przedłużana (patrz informacja poniżej).

2020

Komunikat JM Rektora WSIiZ: Zajęcia dydaktyczne zawieszone do 10 kwietnia 2020 r.

2020

Informacja Rektora  o możliwości wsparcia studentów

Zmiana organizacji pracy w Uczelni

2020

Działajmy razem przeciwko koronawirusowi!

Komunikat Rektora

2020

Komunikat Rektora WSIiZ w sprawie rekomendacji związanych z zapobieganiem rozprzestrzeniania się korona wirusa

Konferencja nt.  finansowania inwestycji w firmach na Warmii i Mazurach