Studium Języków Obcych Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania im. Prof. Tadeusza Kotarbińskiego zajmuje się działaniami w zakresie zdobywania i doskonalenia przez studentów Uczelni znajomości języków obcych. Prowadzi lektoraty z języka angielskiego, języka niemieckiego oraz języka rosyjskiego, w grupach językowych od poziomu B1 na studiach licencjackich i inżynierskich oraz poziomu B2 na studiach magisterskich.

CERTYFIKATY MIĘDZYNARODOWE:

Informujemy, że od lutego 2016r. Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania im. Prof. tadeusza Kotarbińskiego jest partnerem TES (Educational Testing Service) lidera w tworzeniu obiektywnych i rzetelnych certyfikatów językowych i narzędzi wspomagających naukę języków obcych. W naszym ośrodku egzaminacyjnym możecie Państwo zarejestrować się na egzamin TOEIC i TOEIC Bridge (j. angielski), przygotować sie do egzaminów ETS, zarówno TOEIC jak i TOEIC Bridge, zdać egzamin TOEIC i TOEIC Bridge w zamkniętych sesjach egzaminacyjnych, zakupić podręczniki.

Informacje dotyczące Certyfikatów TOEIC

Kontakt w sprawie egzaminów certyfikacyjnych:

mgr Dorota Ejnik e-mail: dorotaejnik[at]wp[dot]pl

Pierwsza sesja egzaminacyjna w zakresie egzaminu TOEIC Listening and Reading odbędzie się 29.04.2016 r. o godz.16.30.

 

Opłata: 340 zł (egzamin i certyfikat). Przy liczbie zgłoszeń przekraczającej 40 osób – 20% rabatu. Zapisy: do 14.04.2016 r. u mgr Doroty Ejnik.

Prosimy o wpłatę na indywidualne konto studenta, tytuł wpłaty: Opłata za egzamin TOEIC Listening and Reading

 

KADRA SJO

mgr Dorota Ejnik - Kierownik SJO

dorotaejnik[at]wp[dot]pl

Lektorzy języka angielskiego:

mgr Beata Podwysocka
mgr Bartłomiej Purta
mgr Joanna Sochań
mgr Marcin Szmyt
mgr Katarzyna Szpechar

Lektorzy języka niemieckiego:

mgr Barbara Kłos

Lektorzy języka rosyjskiego:

mgr Irena Skuratko